Wyspa Dzieci – 17 sierpnia – Program

W najbliższą niedziele zapraszamy wszystkich na kolejną edycję Wyspy dzieci. Jest to wydarzenie  organizowane przez Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego w ramach projektu „Wyspa na Weekend” we współpracy z Fundacją Wspierania Aktywności Lokalnej FALA oraz Aktywną Małą Szkołą.

W programie m.in: wyspa_dzieci_

Warsztaty fotograficzne mające za cel rozwijanie inwencji, wyobraźni i wrażliwości poprzez własną aktywność twórczą oraz zaktywizowanie dzieci do wspólnego działania. Formy i metody pracy: praca grupowa i indywidualna zadania praktyczne, fotografowanie poprzez zabawę. Uczestnicy: dzieci 6-12 lat. Chętni proszeni są o zabranie własnych aparatów fotograficznych!
(lub chociaż smartfornów ;)
Warsztaty poprowadzi Agata Grzych.

UWAGA na warsztaty obowiązują zapisy – formularz zgłoszeniowy dostępny jest TUTAJ. Liczba miejsc ograniczona.

Warsztaty plastyczne pobudzające wyobraźnię i kreatywność dzieci. Prowadzić będą do wykonania prac plastycznych techniką collage. Będzie aktywnie, twórczo i kolorowo. Uczestnicy: dzieci 6-9 lat. Warsztaty poprowadzi Aldona Komur.

Chętnych do uczestnictwa w warsztatach prosimy o zgłoszenie się do nas przynajmniej kilka minut przed warsztatami!!!

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

14:00 – 18:00 Ogromne bańki mydlane + malowanie twarzy + prezentacja oferty Aktywnej Małej Szkoły + prezentacja wystawy mobilnej w ramach zbiórki publicznej na rozbudowę szkoły we Włodowicach

14:30 – 15:30 Warsztaty plastyczne

15:30 – 17:00 Rodzinne warsztaty fotograficzne

17:00 – 18:00 Turniej gry w Twistera z nagrodami

Dodatkowo w godz. 14.30 i 16.00 odbędą się warsztaty śpiewu „Pośpiewaj mi Mamo, pośpiewaj mi Tato”. Jest to projekt Narodowego Forum Muzyki, w ramach którego muzycy prowadzą bezpłatne warsztaty dla rodziców, ucząc ich kołysanek oraz innych piosenek dziecięcych.

Więcej informacji o weekendowych wydarzeniach na Wyspie Słodowej na wyspa.wroclaw.pl

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny!