Zaproszenie do projektu ON OFF

plakat dla dzieci on off do szkół krzywe do druku

plakat on off krzywe do druku

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do udziału i współpracy w ramach realizowanego przez nas projektu ON OFF, w którym Fundacja jest partnerem .

ON OFF to duży autorski projekt, który znajduje się w grupie najlepszych 26 projektów realizowanych w ramach programu Mosty jako jedno z działań przygotowujących Wrocław do objęcia w 2016 roku miana Europejskiej Stolicy Kultury. Głównym celem naszego projektu, który ma wymiar kulturalno-artystyczny, jest łamanie barier i stereotypów dotyczących funkcjonowania w środowisku oraz współuczestnictwa w kulturze osób niepełnosprawnych. Realizacja wszystkich wyróżnionych projektów planowana jest na 20 czerwca 2015r. we Wrocławiu. Będzie to ogromne przedsięwzięcie o charakterze międzynarodowym. Głównym kuratorem programu jest światowej sławy performer i reżyser – Chris Baldwin.
W ramach tego wydarzenia zaplanowaliśmy również warsztaty artystyczno- edukacyjne dla dzieci. Zwracamy się z prośbą o udostępnienie przesłanego Państwu plakatu wśród wychowanków oraz zaproszenie ich, w naszym imieniu, do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Zapraszamy również do włączenia się w otwarty event fotograficzny pt. Bariera (załącznik)
Zachęcamy szkoły i placówki kulturalno – wychowawcze do podjęcia na zajęciach zaproponowanej przez nas tematyki „Mosty łączą ludzi” oraz wykonania przez dzieci prac plastycznych o tej tematyce; technika dowolna, format A4
Prace, dostarczone osobiście lub przesłane na adres grupa@onisprawni.fala.edu.pl staną się częścią wystawy, która będzie tworzona przez uczestników wydarzenia we Wrocławiu, na Kładce Nabycińskiej 20 czerwca 2015 r.
 plakat bariera ON OFF krzywe do drukuDSC_0533
Dla wszystkich placówek zapewniamy certyfikat potwierdzający włączenie się w program Mosty Wrocław 2016 Europejska Stolica Kultury
Liczymy na współpracę i chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. Prosimy również w miarę możliwości o udostępnienie materiałów na stronach www.
Z góry dziękujemy za przychylność
Magdalena Kwit 502924916 i Łukasz Siemież 669664226